Uprawa pożniwna

Nowoczesna uprawa pożniwna różni się od tradycyjnych metod i jest bardziej zorientowana na zrównoważone zarządzanie glebą, zachowanie wilgoci oraz ochronę przed erozją. Zastosowanie metod uprawy pożniwnej z użyciem nowoczesnych maszyn przyczynia się do bardziej efektywnego zagospodarowania resztek pożniwnych, jednocześnie przynosząc korzyści środowiskowe i ekonomiczne dla rolników. Jednak warto pamiętać, że wybór konkretnych praktyk zależy od rodzaju gleby, klimatu oraz celów gospodarstwa.
Biuro konstrukcyjne


Własne zaplecze projektowe pozwala nam na aktywne wprowadzanie zmian i ulepszeń produktów, co umożliwia nam wyeliminowanie wielu problemów, które mogłyby pojawić się w trakcie eksploatacji już na etapie projektu, przed wyprodukowaniem pierwszego prototypu.Badania i rozwój produktów


Najważniejszy dla nas jest test w polu i pozytywne opinie rolników na temat pracy naszych nowych produktów. Zanim maszyna przybierze charakterystyczny dla firmy kolor niebieski potrzebuje dużo czasu nim w pełni dopracowana trafi do Klienta.

Polski produkt exportowy, współczynnik
sprzedaży zagranicznej ponad 80%


Fakt wysokiego udział eksportu nie jest przypadkowy.
Maszyny Rolmako od wielu lat skutecznie konkurują
z zagranicznym sprzętem rolniczym. Polskie maszyny
rolnicze Rolmako w największej części pracują na polach
państw najbardziej, gdzie wymagania w stosunku
do sprzętu rolniczego są bardzo wysokie. Nasze produkty
udowodniły tam swoją przydatność w zróżnicowanych
układach glebowych. Wiele firm z branży rolniczej
przekonało się już, że Rolmako jest solidnym partnerem
nowoczesnego rolnictwa.

Elastyczna konfiguracja maszyn uprawowych dostosowana do wymagań glebowych
Indywidualne podejście do każdego Klienta oraz współpraca i wymiana doświadczeń z Klientami na całym świecie pozwoliły nam na zbudowanie dużej liczby konfiguracji i doposażenia maszyn rolniczych, tak aby dopasować urządzenie do warunków polowych, w jakich przyjdzie mu pracować. Liczne opcje wyposażenia dostępne do maszyn uprawowych pozwolą na wybranie najlepszego rozwiązania spełniającego Państwa oczekiwania pod względem wydajności pracy, jakości elementów roboczych oraz możliwości finansowych.

Najkorzystniejszy w branży wskaźnik relacji jakości
maszyny do ceny
Nasza wiedza, doświadczenie i mobilizacja do ciągłego rozwoju pozwoliła nam na osiągnięcie najbardziej korzystnej relacji jakości maszyny rolniczej w stosunku do ceny. Doskonała relacja jakości do ceny pozwala nam na ciągły i dynamiczny przyrost sprzedaży oraz czyni nasze produkty bardzo atrakcyjnymi na rynku rolniczym. Zakup maszyny Rolmako to inwestycja, która się opłaca. Zapewnia ona najwyższą skuteczność i niskie koszty eksploatacji, gwarantując szybki zwrot poniesionych inwestycji.Katalog Rolmako
Katalog maszyn rolniczych to obszerna publikacja pokazująca asortyment narzędzi rolniczych Rolmako. Jest to bogaty zasób informacji przydatny dla dystrybutorów maszyn rolniczych Rolmako oraz klientów ostatecznych, którzy chcą zapoznać się szczegółowo z parametrami technicznymi, przeznaczeniem urządzeń rolniczych oraz możliwości ich konfiguracji. Jest to przydatny zasób informacji pozwalający na zapoznanie się z kryteriami wyboru odpowiedniej maszyny, właściwej do warunków glebowych i klimatycznych. Katalog zawiera kilka tysięcy zdjęć maszyn Rolmako w różnych wariantach wyposażenia.